GabrielaGabi
Duet w pracy
Tandem w życiu

IMG_1131Mateusz

Pracujemy we dwoje… uzupełniamy się… trochę konkurujemy i rywalizujemy…
szósty zmysł kobiety i męski punkt widzenia…
wszystko po to, aby Wasze zdjęcia były wyjątkowe.

Firma polecana przez Zankyou

 

Atelier Pryzmat to Pracownia Fotografii Ślubnej, gdzie znajdziecie dwójkę oddanych swojej pracy fotografów. Małżeństwo z kreatywnym podejściem do reportażu ślubnego, w ciągłym poszukiwaniu kadrów idealnych.

Atelier Pryzmat to wspaniała przygoda… spełnienie marzeń… wytwórnia pomysłów.

Atelier Pryzmat to profesjonalna oprawa fotograficzna z całego dnia ślubu… dyspozycyjność… całodniowe plenery… osobnego dnia… na spokojnie… z możliwością aranżacji wyjątkowych ujęć,

Obróbka cyfrowa zdjęć… wszystkich zdjęć… bez ograniczeń… każde odpowiednio i ze smakiem wyretuszowane
specjalnie projektowane DVD i albumy… ekskluzywne PENDRIVE-y ze zdjęciami.

U nas wszystko jest dostosowane do Twoich potrzeb i wymagań.

Jeżeli nasze zdjęcia zatrzymały na chwile wasze spojrzenia to zapraszamy was serdecznie na spotkanie. Ponieważ z doświadczenia wiemy, że najważniejsze jest poznanie i polubienie fotografa, bo jest to klucz do udanych zdjęć.

Dziękujemy magazynowi ślubnemu zankyou.pl za drugie z rzędu wyróżnienie nas wśród 10 najlepszych fotografów ślubnych w Krakowie !

 

Uczucie ..uczucia ..uśmiech …błysk w oku ..nie bez powodu się mówi …pisze, że oczy są zwierciadłem duszy ..chwila nie trwa wiecznie.. ulotna jest ..czasem nawet dla ludzkiego oka ..czasem nawet nie mamy okazji odnotować czegoś ważnego, co się dzieje tuż obok nas …a niewyobrażalnym dla nas faktem jest, jak wiele jest takich chwil na całym świecie ..i jak wiele tracimy ..ile nas omija ?

Inna perspektywa ..świat pokazany do góry nogami ..albo z poziomu mrówki.. z lotu ptaka.. przez liście ..pod wodą ..odbity ..zniekształcony ..zamazany ..czasem sami na niego patrzymy przez łzy ..albo przez mokrą szybę …szybę zaszronioną ..albo przez mgłę ..tak wiele możliwości i taki ogrom kolorów ..doznań ..skojarzeń ..dlatego właśnie kochamy fotografie .. możliwość złapania tej chwili ..tego momentu ..tak by go utrwalić i cieszyć się za każdym razem kiedy na niego spojrzymy ..możliwość powrócenia ..przypomnienia sobie chwili w jakiej ta fotografia została zrobiona ..w jakich okolicznościach ..czy byliśmy wtedy szczęśliwi ..bolało nas coś …a może wiąże się z nią dłuższa historia? ..moment zamyślenia.

Karmimy tą swoją wyobraźnię obrazami ..a ona jest jak studnia bez dna.. taka nasza prywatna, rosnąca ciągle ..która raczy nas swoimi pomysłami ..a my ją dalej karmimy obrazami.

Nieświadomie wylałem słowa …strumieniem świadomości …by opisać to co czujemy …to co robimy ..a może nawet to kim jesteśmy.

Gabriela & Mateusz