Klaudia & Ian – Wesele w stylu rustykalnym

Kiedy Klaudia z Ianem przyszła na spotkanie, od razu wiedzieliśmy, że będziemy super zadowoleni jeśli zdecydują, że to my będziemy fotografować ich wesele w stylu rustykalnym.

Klaudia przyznała, że wybrała nas między innymi ze względu na to jak fotografujemy detale. Dla nas super!

Często pary nie zwracają na detale uwagi, nie przywiązują wagi do drobnych rzeczy, które tworzą ich dzień. Szukający fotografa na swój ślub, czasem nie rozumieją po co pokazuje się zdjęcia niby nieistotnych rzeczy. My zawsze patrzymy na drobiazgi i przykładamy się do tego, aby precyzyjnie zapamiętać na fotografiach te detale, z których składa się oprawa ślubu i wesela.

Klaudia-wspaniała dziewczyna, która do samego końca trzymała Iana w przekonaniu, że do ślubu pójdzie w spodniach i żakiecie. On w to uwierzył.
Na zdjęciach widać „first look” Iana i jego zachwyt. Coś cudownego. To nie tylko pierwsze spojrzenie na przyszłą żonę w przepięknej sukni marki Annais Bridal, to także cudna niespodzianka, bo przecież Klaudia nie miała być w sukni wcale.
Ceremonia odbyła się w kościele Św. Bernardyna w Krakowie więc przyjezdni goście mieli piękny widok na Wawel. Wprowadzenie do Kościoła przez tatę, cudowna przysięga okraszona łzami wzruszenia, a na weselu przemowy w dwóch językach (coś typowo angielskiego, jakże osobistego a jednocześnie dostojnego). Uśmiech i łzy w przypadku wesel to coś na co zawsze czekamy. Uwielbiamy emocje, a na tym weselu była ich masa.

Nie można pominąć pięknie zorganizowanego przyjęcia. Młodzi wymyślili większość sami, zupełnie jakby wedding planer maczał w tym palce.. Ogromnie pomocne Klaudii były inspiracje czerpane głównie z pinterest’a (bardzo polecamy!), a florystki z Rozmaitości Kwiatowych spełniły jej oczekiwania.

Wesele odbyło się w Restauracji Starej Zajezdni na Wawrzyńca w Krakowie. To idealne miejsce na wesele w stylu rustykalnym. Elementy Shabby chic takie jak drabina, skrzynki, zwisające z girlandy świeczki, sznur żarówek, skrzyneczki, malutkie flakoniki. Wszystko po to, aby było romantycznie i intymnie, czyli tak jak Ian i Klaudia chcieli spędzić ich Najważniejszy Dzień.

Zapraszamy do oglądania na stronie, a na jesieni reportaż z tego ślubu ukaże się w Polskiej Biblii Ślubnej Bridelle “Projekt Nasz Ślub”.
Jesteśmy przeszczęśliwi, gdyż został wybrany jako jeden z 54 na ponad 3000 zgłoszonych realizacji.