Kasia & Gary – Pałac Śmiłowice

Kasia & Gary

Pewnego wieczoru odebrałam telefon od Kasi. Po chwili wydawało mi się, że tą dziewczynę skądś znam, i gadałyśmy chyba z godzinę. Wiele opowiedziała mi przez telefon. O tym dlaczego to Kraków wybrali na swój ślub. Kasia pochodzi z Łodzi a Gary jest rodowitym szkotem. Mieszkają w Anglii a ślub postanowili zorganizować pod Krakowem w Pałacu w Śmiłowicach ponieważ… tam znaleźli piękne miejsce i super wyposażony barek ! Na weselu miało być wielu Szkotów więc dobrej whisky nie mogło zabraknąć.

Spotkanie jakie odbyliśmy osobiście było burzliwą rozmową. Mateusz opowiadał Garemu i jego rodzicom o fotografii, o tym na co zwracamy uwagę, o albumach jakie zamówią po ślubie dla siebie i dla bliskich. A my z Kasią zeszłyśmy na temat sukni (musiała być skromna, aby nie kolidować z kiltem Garego) i butów, które wynagrodziły jej wszystko. Sami, (a raczej same ☺ ) zobaczcie te szpilki od Jimmy Choo 🙂

Pałac Śmiłowice jest to piękne, ustronne miejsce, warte wzięcia pod uwagę na lokalizację wesela, a także ślub plenerowy.

Kasia powiedziała nam też jedną uwagę (chyba bardzo cenną) na nasz temat. Że za mało na stronie jest informacji o nas. Dużo już czasu upłynęło od tych słów, a my nadal w tej kwestii dużo nie zmieniliśmy. Ale zmienimy! Obiecujemy. Oglądajcie ten reportaż, a my pracujemy nad tym, abyście mogli lepiej poznać nie tylko nasze Pary, ale także nas.