Bukiet ślubny z muszli

Każda Panna Młoda pragnie, aby dzień jej zaślubin był wyjątkowy i do tego niezbędne są wyjątkowe dodatki, które dodadzą uroku i uświetnią uroczystość. Bukiet jest jednym z takich dodatków. Dopasowanie go do stylu w jakim odbywa się wesele dla każdej Panny Młodej jest niezwykle ważne.

Bukiet ślubny z muszli to kolejna propozycja dla odważnej Panny Młodej, która chciałaby mieć niezwykły bukiet. Różnorodność muszli daje gamę możliwości kompozycji, dzięki czemu nie trudno go będzie dopasować do stylu w jakim jest organizowany ślub. Najbardziej jednak pasuje do zwiewnych, delikatnych sukni z niewielką ilością ozdób na gorsecie, gdyż jego wyrazistość i oryginalność sama w sobie stanowi dekorację.

Bukiet może być wykonany z jednego rodzaju muszelek lub w kombinacji z kilku rodzai. Można też pomieszać muszle z innymi dodatkami, także innego koloru niż muszle, na przykład z materiałowymi kwiatami, czy futerkiem… ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Podstawowa zaleta takiego bukietu, to tak jak w przypadku bukietów z broszek czy też bukietów z drewna jest możliwość zachowania go na pamiątkę na całe życie i oczywiście wykorzystanie do sesji plenerowej innego dnia niż ślub.

 

Bukiet ślubny z muszli -1-2

Bukiet ślubny z muszli -1-4

Bukiet ślubny z muszli -1

Bukiet ślubny z muszli -2-2

Bukiet ślubny z muszli -2

Bukiet ślubny z muszli -3-2

Bukiet ślubny z muszli -3

Bukiet ślubny z muszli -4

 

Produkcja: Zespół abcslubu.pl
Suknie ślubne: Salon Dagnez | www.dagnez.com.pl
Bukiety z muszli : E-Koncept
Modelki: Katarzyna Piechowicz, Magdalena Małochleb
Makijaż: Magda Moniczewska | www.magdamoniczewska.com