Bukiet ślubny z broszek

Chcielibyśmy tym wpisem rozpocząć serię artykułów o bukietach ślubnych. Bukietach niezwykłych, trwałych, które pozostaną pamiątką na całe życie, bo wykonane są bez użycia prawdziwych kwiatów.

Dla Panien Młodych, które dopuszczają pójście do ślubu bez bukietu z żywych kwiatów, genialnym rozwiązaniem jest bukiet ślubny z broszek i biżuterii.  Są to bukiety jedyne w swoim rodzaju i pozostaną jako pamiątka na całe życie. Czyż nie miło będzie patrzyć na bukiet stojący na toaletce każdego rana?

Każda przyszła Panna Młoda chce w tym szczególnym dniu być wyjątkowa, dlatego o detalach myśli często na wiele miesięcy wcześniej. Jednym z takich detali jest bukiet. Florystki mają trudne zadanie, aby sprostać każdej wymagającej klientce, ponieważ wszystkie chcą mieć wyjątkowy, bukiet – taki którego żadna koleżanka nie miała i będzie zazdrościć.

Dzięki bukietom z broszek możliwe jest posiadanie ozdoby, która będzie niepowtarzalna. Osoba robiąca te “dzieła z broszek” z chęcią przyjmie i użyje do bukietu broszki oraz inne elementy biżuterii należące do przyszłej Panny Młodej. Można wykorzystać na przykład zepsute już broszki, albo kolczyki, które nie posiadają już pary. Jeżeli ślub jest tematyczny, to bukiet można dopasować stylistycznie. Przykładowo jeżeli motywem przewodnim jest np. morze, plaża, albo po prostu Pan Młody jest marynarzem, to do bukietu można użyć broszek-kotwic, łódek czy rozgwiazd. Także jeżeli ślub ma kolor przewodni, to w bardzo prosty sposób bukiet można dopasować do reszty dodatków.

Zamówić można też dopełniające całą stylizację butonierki, podwiązkę, ozdobę do włosów oraz kosarze na rękę dla druhen.

Co najważniejsze bukiet z broszek możemy mieć w domu w terminie wcześniejszym niż ślub. Jest to niezwykle komfortowe. Nie trzeba stresować się, czy florystka wykona bukiet z kwiatów na czas, czy będzie miał go kto odebrać, czy będzie taki, jak został zamówiony. Te niewiadome często są jedną z najbardziej stresujących rzeczy w dniu ślubu. W przypadku bukietu, który można odebrać wcześniej, wszelkie zmartwienia w tym temacie znikają. Mamy pewność także, że nie zwiędnie, a wykorzystanie go na sesji plenerowej po ślubie to kolejna zaleta.

Bukiet ślubny z broszek to w ostatnim czasie najczęściej wybierana alternatywa dla bukietu kwiatowego. Nic dziwnego, od niektórych wręcz ciężko oderwać wzrok – są po prostu artystycznymi dziełami.

bukiet ślubny z broszek 002

bukiet ślubny z broszek 003

bukiet ślubny z broszek 001Bukiet wykonany przez Biżubukiety

bukiet ślubny z broszek 006

bukiet ślubny z broszek 007

bukiet ślubny z broszek 009 Bukiet wykonany przez Bukieteria – Bukiety i Biżuteria

Poniżej mamy doskonały przykład kombinacji bukietu z broszek i tkaninowych kwiatów.

bukiet ślubny z broszek 004

bukiet ślubny z broszek 005 Bukiet wykonany przez Faryka Zabawy